Każdy ma dwie sfery życia: prywatną i zawodową. Obie są jednakowo ważne.

Mieszkam w  gminie i mieście Nowe Skalmierzyce od kilkunastu lat. Obecnie wspólnie z moją żoną i dwójką dzieci, którzy są dla mnie najważniejsi, mieszkamy w Fabianowie. Jesteśmy typową polską rodziną: szanujemy tradycję, ale jednocześnie cenimy rozwój i nowoczesność

Lubimy nasze rodzinne wyjazdy na wakacje - czy to na Mazury, w polskie góry czy odrobinę dalej, najważniejsze jest, że jeździmy razem. Lubię naturę, zieleń, z pasją zajmuję się naszym ogrodem. Jest to projekt, przy którym zawsze jest coś do zrobienia. Podobają mi się zmiany w przyrodzie, stały wzrost roślin i drzew. W otoczeniu roślin pracuje się efektywniej i przyjemniej.

Od kilku lat grywam w piłkę nożną - zimą na hali sportowej, latem "gdzie się da". Zacząłem od niedawna biegać, i jest to dobre wyzwanie.

A publicznie? Pracuję od osiemnastu lat w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce - jestem kierownikiem referatu oświaty i wychowania. Widzę, jak coraz to nowe roczniki uczniów opuszczają nasze szkoły i "rozwijają skrzydła" - to bardzo przyjemne uczucie  - mieć w takim rozwoju swój udział.

Ukończyłem studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, uzyskując tytuł mgr. na kierunku zarządzania i marketingu w specjalności zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami. Później, w ramach studiów podyplomowych pogłębiłem kompetencje w zakresie gospodarowania nieruchomościami.

Uzyskałem również, zdając egzamin państwowy, Dyplom Ministra Skarbu Państwa, upoważniający do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Aktualnie jestem przewodniczącym rady nadzorczej Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Skalmierzycach.