Poparcie dla mojej kandydatury na burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce wyraziła Pani Bożena Budzik, która przez dwadzieścia sześć lat skutecznie zarządzała Gminą i Miastem. Poparcie osoby która tyle zrobiła dla naszej Gminy i Miasta ma dla mnie ogromne znaczenie, zarówno od strony merytorycznej, jak i emocjonalnej.

Pani Bożena od 26 lat, przez sześć kadencji, sprawuje funkcję burmistrza. O jej skuteczności świadczy fakt że za każdym razem zdobywała zaufanie mieszkańców, wygrywając wybory mimo silnych konkurentów. Jej poparcie oznacza dla mnie wiele: traktuję je jako wyraz uznania i zaufania od osoby z którą pracowałem i pracuję nadal, przez osiemnaście lat. W trakcie tych lat bardzo wiele nauczyłem się od Pani Bożeny Budzik. Teraz mogę tą wiedzę i doświadczenie wykorzystać dla dalszego rozwoju naszej małej ojczyzny. 

Poparcie od Pani Bożeny Budzik jest również wyzwaniem, bo muszę sprostać wysoko postawionej poprzeczce. Podejmuję to wyzwanie i dam z siebie wszystko, żeby zwiększyć dotychczasowe tempo rozwoju Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.